طراحی ست اداری

حرفه ای بودن برندتان را به رخ بکشید

ست اداری چیست؟

به مجموعه عناصر اداری و ارتباطی شرکت با افراد یا سایر شرکت ها ست اداری اطلاق می شود. این مجموعه از کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه و… تشکیل می گردد. با گسترش فضای دیجیتال، نسخه های دیجیتال ست اداری نیز کابردهای فراوانی را دارا می باشند.

از آنجایی که ست اداری قالبی برای ارائه مطالب و مکاتبات اداری شرکت ها با افراد می باشد، توجه کافی به طراحی و حرفه ای بودن آن از جایگاه ویژه ای در برندینگ برخوردار است؛ لذا در ادامه به ویژگی های یک ست اداری حرفه ای اشاره میکنیم.

در طراحی ست اداری به چه نکاتی باید توجه نمود؟

  1. در طراحی کارت ویزیت به عنوان پرکابردترین و مهم ترین بخش از ست اداری باید توجه ویژه ای گردد. طراحی کارت ویزیت می بایست مدرن و به روز بوده و از ابتدای طراحی به جنس چاپی کارت ویزیت توجه گردد. کارت های ویزیت لمینیت شده مات، براق و یووی دار مناسبت ترین نوع آنها برای اکثر کسب و کارها می باشد. در صورتی که اطلاعات کافی از جنس های کارت ویزیت ندارید با مشاورین برندینو در ارتباط باشید.
  2. سربرگ از دیگر موارد پرکاربرد ست اداری می باشد. بطور معمول سربرگ در 2 سایز A4 و A5 طراحی و چاپ می گردند و از آنجایی که مراودات اداری هر شرکت از طریق سربرگ انجام می پذیرد، می بایست دارای یک طراحی مناسب و حرفه ای، معرف سبک برند همراه با سادگی و جذابیت باشد.
  3. در طراحی سایر عناصر ست اداری همچون پاکت نامه، فولدر و… می بایست از سبک و المان های مشترک سایر عناصر ست اداری استفاده شود.